Nákupčí/ Purchasing Coordinator Chrášťany

Aktualizováno:

10. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Chrášťany

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Značka:

P1454446-7

Firma:

Trenkwalder a.s.

Požadavky

* SŠ vzdělání
* zkušenosti na obdobné pozici výhodou - nákup, administrativa
* odpovědnost a analyticko-technické myšlení
* znalost anglického jazyka na úrovni B1/B2
* výborné komunikační schopnosti
* znalost MS Office a znalost SW pro sklad a logistiku výhodou

Náplň práce

* spolupráce s manažerem nákupu
* komunikace se zahraničními dodavateli / přepravci
* budování vztahů s dodavateli jednotlivých značek produktů
* administrativní podpora oddělení nákupu
* komunikace s dalšími odděleními firmy, především Sales, Expedice a Marketing
* kontrola souvisejících dokladů

Nabízíme

* 5 týdnů dovolené
* sick days
* příspěvek na penzijní/ životní pojištění
* multisport karta
* výuka angličtiny na pracovišti
* fitness v kanceláři
* flexibilní začátek / konec pracovní doby
* odborné vzdělávání
* možnost home office

Pokud Vás pozice zaujala, zašlete mi prosím Váš životopis. Ráda sdělím více informací na uvedených kontaktech. Těším se na Vaše reakce.

Kontaktní osoba:
Miroslava Lugué